Jdi na obsah Jdi na menu

Novinky

Příspěvky

Listopad a nákup s Bohemkou!

Možná už nějaký čas plánujete výměnu prasklého umyvadla v koupelně crello.jpegči chcete dát pryč protékající vanovou baterii a té nové si chcete přibrat nový sprchový set s přepínačem sprchových funkcí. 
Udělejte to právě teď, registrujte se na stránkách eshop.gamach.cz, objednejte si zboží alespoň za 4.000,- Kč  a my Vám k tomu přidáme lahev sektu Bohemia. A pak už jen pěnu do vany a skleničku sebou. ;-)
Registrovat se můžete dole v levém menu webových stránek eshopu, nebo v nákupním košíku ve formuláři, v němž uvádíte dodací adresu a nebo přímo po kliknutí tady. 

 

7. 11. 2021
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Akce - Sleva

baterie-siko.gifPo úspěšné akci z jara tohoto roku zlevnili jsme populární dřezovou baterii SIKO LUCIDA s otočným raménkem i teď v podzimní akci.
Najdete ji na našem eshopu, kde za ni místo původních 2.080 Kč,- nově zaplatíte pouze 1.900,- Kč.

 

27. 10. 2021
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Gamach je na srovnávači zbozi.cz!

Náš eshop.gamach.cz byl zařazen mezi obchody, se kterými spolupracuje služba zbozi.cz. Navštívíte-li stránky tohoto vyhledavače na Seznamu a zadáte-li hledané zboží, vyskočí vám nabídka obchodů jež jej mají v sortimentu a to včetně cen!
Podívejte se také a srovnávejte! ;-) 

16. 9. 2021
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Spolupráce s firmou SALU

grafika1.jpg

SALU je firmou, která se zabývá výrobou hliníkových rámečků a dvířek, kování posuvných dveří a osvětlení pro nábytek. Zhotovuje nábytkové sestavy z hliníkových i ocelových profilů a podnože pro montované stoly.

10. 6. 2021
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Covid zdraží vodu

safe_image.jpg

Koronavirus snížil spotřebu vody. Ubylo totiž turistů, nefungovaly některé služby jako restaurace. Domácnosti ale na svých účtech zřejmě příliš neušetří. Vodárenské společnosti avizují, že budou muset ceny za dodávky zvýšit. Kvůli nákladům na údržbu i plánovaným investicím.
převzato z www.idnes.cz

 

10. 6. 2021
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Konzultace Gamach!

konzult.tif.jpg

 

Hodláte rekonstruovat koupelnu, chcete místo té staré udělat novou? Zvažujete instalaci sprchového koutu nebo nové vany? Potřebujete položit podlahu či obložit stěny? Zatím si vše rozmýšlíte a potřebujete poradit?
Nově nabízíme možnost konzultace s odborníkem.

 

21. 5. 2021
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky

Národ do sprchy!

Kdyby měl hypotetický autor napsat sloupek, jako je tento, v době před pandemií, činil by tak hladce oholen, precizně ostříhán, pečlivě vymydlen a decentně navoněn. Ve sprše by byl ten den už dvakrát, uvádí svůj komentář šéfeditor MF DNES Bohumil Špaček.

 

28. 4. 2021
Celý příspěvek
| Rubrika: Novinky


Statistiky

Online: 4
Celkem: 16295
Měsíc: 2587
Den: 79